LT
EN
Doc. Algimanto Šimkaus vidaus ir endokrininių ligų klinika „Therapia scientifica“
Apie centrą
Paslaugos
Gydytojai
Straipsniai
Draugai
ES Parama
Kontaktai
(8 37) 311 579

Projektas „Skydliaukės ligų gydymo kokybės ir prieinamumo gerinimas modernizuojant IĮ „Therapia scientifica“ infrastruktūrą“

 

APIE EUROPOS SĄJUNGOS STRUKTŪRINIŲ FONDŲ PARAMĄ IR UŽ JAS ĮSIGYTĄ MODERNŲ ECHOSKOPĄ

Įgyvendinamo projekto tikslas – pagerinti skydliaukės ligų gydymo kokybę ir prieinamumą.
Šiam tikslui pasiekti užsibrėžtas uždavinys – modernizuoti A. Šimkaus individualios įmonės „Therapia scientifica“ infrastruktūrą.
2008 m. A. Šimkaus klinika „Therapia scientifica“ laimėjo garbingą antrą vietą Lietuvos verslo plano turnyre tarp 400 įmonių iš visų Lietuvos ūkio šakų.
Įgyvendinant šį verslo planą, buvo nutarta įsisavinti Europos Sąjungos paramos smulkiajam verslui lėšas.
Už ES paramos lėšas įsigytas naujas aukštos klasės echoskopas Mindray M5. Juo labai efektyviai, tiksliai ir greitai atliekama skydliaukės echoskopija: įvertinami ir išmatuojami skydliaukėje esantys mazgai, cistos, uždegiminiai pakitimai; naudojantis šiuo echoskopu, lengva atlikti diagnostines ir gydomąsias skydliaukės punkcijas. Echoskopo kontrolėje į skydliaukės mazgus leidžiami vaistai leidžia sėkmingai pagydyti pacientus be operacijos ir išvengti jos sukeliamų sunkių komplikacijų. Kadangi Mindray M5 turi modernią doplerinę sistemą, ja galima įvertinti ne tik skydliaukės, bet ir širdies bei kraujagyslių pakitimus. Tai labai svarbu, kad būtų galima skirti tinkamą gydymą, nes skydliaukės mazgai dažnai susiję su reumatu ir kitomis uždegiminėmis širdies-kraujagyslių sistemos ligomis. ES lėšomis finansuotas A. Šimkaus IĮ „Therapia scientifica“ patalpų remontas, kuris atliktas pagal naujausias statybų technologijas. Taigi labai pagerintos darbo sąlygos ir patobulintas pacientų ištyrimas bei gydymas.

Projektas „Skydliaukės ligų gydymo kokybės ir prieinamumo gerinimas modernizuojant IĮ „Therapia scientifica“ infrastruktūrą“ buvo finansuotas iš Europos Sąjungos, Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų, o taip pat prie projekto prisidėjo ir A. Šimkaus individuali įmonė „Therapia scientifica“ nuosavomis lėšomis. Bendra Projekto vertė - 152.662,00 Lt.

   

Parsisiųsti skaidres:

Es_parama_1.pdf Es_parama_2.pdf

© 2013 Terapija.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios Statybos